Ремонт броньованої техніки

Навіть найнадійніші та найякісніші транспортні засоби відомих світових брендів не захищені від поломок, ДТП або звичайного фізичного зносу в процесі експлуатації. Особливо це актуально для наших доріг із жахливим покриттям та великою кількістю водіїв, стаж водіння яких не відповідає технічним можливостям їхнього авто. Тому така послуга, як ремонт броньованої техніки, користується в наш час великим попитом.
Навіть найнадійніші та найякісніші транспортні засоби відомих світових брендів не захищені від поломок, ДТП або звичайного фізичного зносу в процесі експлуатації. Особливо це актуально для наших доріг із жахливим покриттям та великою кількістю водіїв, стаж водіння яких не відповідає технічним можливостям їхнього авто. Тому така послуга, як ремонт броньованої техніки, користується в наш час великим попитом.

До кого звернутися?

Не всі СТО займаються ремонтом броньованих машин.
У когось немає необхідного обладнання, інші – не хочуть брати на себе відповідальність за виконання цієї процедури тощо.
Наш автосервіс допоможе власникам броньованої техніки відновити її працездатність незалежно від характеру поломки.

Ми здійснюємо ремонт:

 • автомобілів представницького класу;
 • інкасаторських машин;
 • спеціально обладнаної техніки швидкої медичної допомоги;
 • автокунгів та інших броньованих транспортних засобів.

Перелік послуг з ремонту вищезгаданих автомобілів включає:

 • повну діагностику авто;
 • заміну/ремонт броньованого скла;
 • посилення елементів кузова;
 • усунення несправностей двигуна, ходової частини, кермування;
 • роботу з електроустаткуванням;
 • встановлення спецобладнання;
 • кузовні роботи та багато іншого.

Перелік послуг з ремонту вищезгаданих автомобілів включає:Звертаючись до нас, ви можете розраховувати не лише на якісний ремонт броньованої техніки, але й на дотримання всіх домовленостей, пов’язаних з цією процедурою, включаючи конфіденційність, відеоспостереження та виконання ремонтних робіт у режимі «зеленого коридору». Наш автосервіс – найнадійніша локація для ремонту та техогляду вашого транспортного засобу!

Ремонт броньованої техніки

Ефективність експлуатації броньованих автомобілів різного призначення багато в чому залежить від їхнього технічного стану. При цьому спеціальним транспортним засобам постійно доводиться працювати в умовах значних навантажень, що викликаються значною масою, якою володіють броньовані авто, не завжди ідеальною якістю дорожнього покриття та особливостями водіння, що визначаються специфікою призначення техніки.

Природно, що механічні пошкодження та фізичне зношування деталей і вузлів спеціальних авто не є рідкісним явищем. Проте, повноцінне відновлення можливостей спеціальної техніки може спричинити деякі труднощі, оскільки далеко не всі станції технічного обслуговування беруться за ремонт броньованих автомобілів.

Це може бути пов’язане з відсутністю належної кваліфікації їх співробітників та необхідного обладнання, а також бажання брати на себе відповідальність за досить специфічні роботи, які не гарантують очікуваного результату.

В цьому випадку завжди може допомогти СТО Vag Master, що виконує обслуговування та ремонт броньованої техніки в Києві.

Відновлення броньованої техніки будь-якого призначення

Можливості автосервісу дозволяють, незалежно від ступеня пошкодження та характеру поломки, повністю відновлювати функціональність:

 • представницьких автомобілів;
 • інкасаторських транспортних засобів;
 • спеціальних машин швидкої медичної допомоги;
 • авто кунгів та іншої спеціальної техніки.

Ремонт броньованих автомобілів в Києві виконується висококваліфікованими сертифікованими фахівцями, які мають чималий досвід вирішення найскладніших завдань.

Автоцентр оснащений найсучаснішим обладнанням, що сприяє ефективному проведенню діагностики та якісному ремонту транспортних засобів.

Повний спектр послуг

Кожен броньований авто, що потрапляє на СТО Vag Master, проходить повну діагностику, що дозволяє не тільки визначити ступінь явних несправностей, але й виявити приховані проблеми, які можуть проявити себе в майбутньому.

Крім діагностики, до переліку послуг, що надаються:

 • Відновлення або заміна броньованого скла;
 • Підсилення кузовних елементів;
 • Ремонт електрообладнання;
 • встановлення спеціального обладнання;
 • операції з відновлення кузова та інші роботи.

Автосервіс забезпечує не тільки якісний ремонт броньованої техніки, але й дотримується всіх попередніх домовленостей з клієнтом, включаючи повну конфіденційність усіх процесів, можливість відеоспостереження за ходом робіт та проведення відновлювальних операцій за регламентом «зеленого коридору».

Всі відновлені на СТО Vag Master броньовані авто Києві забезпечуються повноцінною та тривалою гарантією.

МАРКИ АВТО

з якими ми працюємо не перший рік.
Ми є сертифікованим сервісним центром із професійними механіками.

> 0
Замін проводимо щомісяця
0 %
Замін проводимо протягом 1 дня
0
хвилин потрібно для діагностики
0 %
Задоволених клієнтів
0 км.
Гарантія на роботи спеціалістів
0
Років - загальний досвід роботи механіків