Діагностика системи запалювання

[wpr-template id="10782"]

На СТО VAG Master ми виконаємо повну діагностику та ремонт системи запалювання на сучасному обладнанні.

 • троїть мотор
 • зникає іскра в свічках запалювання
 • витрата палива стає значно більшою
 • неможливо завести автомобіль
 • легка детонація
 • швидке зношення двигуна
 
Ми проведемо діагностику, визначимо всі несправності і підберемо якісні деталі для заміни від провідних виробників.

Ціни на послуги

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Заміна свічок запалювання 4шт 400 грн $63.00 - $72.00
Заміна свічок запалювання 4шт зі зняттям колектора 1200 грн $63.00 - $72.00
Заміна свічок запалювання 6шт зі зняттям колектора 1400 грн $63.00 - $72.00
Заміна свічок запалювання 8шт зі зняттям колектора 1600 грн

Що таке система запалювання

Система запалювання є основним механізмом для введення в дію робочої суміші в циліндрах
бензинових двигунів.

Вона складається з безлічі важливих деталей, тож якщо у вас виникла проблема з тим, що машина зупинилась посеред дороги, вирішити її самостійно ви навряд чи зможете.

 

Ремонт системи запалювання Київ. Складові

  • Свічки запалювання

  • Котушка запалювання

  • Електропроводка

  • Замок запалювання

  • Блок управління

  • Пропуски запалювання

  • Датчик-розподільник

В яких випадках потрібні діагностика та ремонт системи запалювання

Якщо система запалювання не працює, це може повністю вивести з ладу двигун. Почнуться проблеми як при запуску, так і при самій роботі двигуна.

Розглянемо більш детально причини несправності системи запалювання Насправді проблема може бути з будь-якою з деталей системи запалювання. І це означає, що проводити діагностику треба доволі часто.

 1. Частою проблемою є замикання, яке виникає в контактних з’єднаннях електричних ланцюгів, а також у дротах з високою напругою. Через пошкодження ізоляції дротів іскра може вилетіти на корпусі та викликати несправності в роботі двигуна. Потрібно завжди бути уважним до чистоти ізоляції високовольтних проводів. Мастило може сильно пом’якшити ізоляцію, і до неї почнуть прилипати частинки пилу, що може спричинити пробій іскри.

 2. Несправності можуть бути у вимикачі запалювання або запобіжнику , тому, за можливості, треба перевіряти, як подається напруга від акумулятора в котушку запалювання.

 3. Інколи проблема в свічках запалювання. Якщо на них є чорний нагар або сколи, сліди тріщин чи прогару, то значить їх треба замінити. Також зазор між електродами обов’язково повинен становити 0.7-0.1 мм

 4. Якщо система запалювання безконтактна, то туди встановлюють комутатор. Його задача – забезпечувати безперебійне утворювання іскри в свічках та на всіх оборотах двигуна. Якщо комутатор перегрівся і не працює, це може вивести з ладу весь двигун, і тоді мотор автомобіля або заводиться з перебоями, або взагалі не заводиться. Визначити, що комутатор зламався, можна доторкнувшись до корпусу пристрою. Разом з комутатором може перегрітись котушка.

 5. Досить часто в автомобілях перестають працювати котушки запалювання. Вони перегріваються, і коли відбувається обрив або замикання витків обмотки, мотор починає троїть. Якщо при огляді на котушках помітні сліди прогару, механічні пошкодження, наприклад тріщини, то ці деталі обов’язково треба замінити.

 6. На кожній електронній системі управління двигуном встановлюється регулятор холостого ходу. Часто проблемою в системі запалення стає несправність електропроводки, живлення не поступає на одну з котушок. В цьому випадку блок треба або відремонтувати, або замінити.

Основні ознаки справної системи запалювання

На нашому СТО VAG Master справжні професіонали з багаторічним досвідом допоможуть вам вирішити всі проблеми з таким складним механізмом, як система запалювання. Ми перевіримо кожну деталь і виявимо проблему.

Основна наша задача – зробити ваш автомобіль безпечним для їзди.

Записатись до нас ви можете

 • по телефону

 • через заявку на сайті

 • приїхати на СТО (але краще все одно подзвонити і попередити заздалегідь)

МАРКИ АВТО

з якими ми працюємо не перший рік.
Ми є сертифікованим сервісним центром із професійними механіками.