Обслуговування дизельних авто

[wpr-template id="10782"]
Ми надаємо послуги:
ПОКАЗАННЯ ДО ЗАМІНИ КОМПЛЕКТУ ГРМ
 • Діагностика та ремонт дизельного двигуна;
 • Діагностика дизельних форсунок;
 • Ремонт дизельних форсунок;
 • Ремонт паливної апаратури, перевірка та діагностика;
 • Планове обслуговування дизельних авто;
Ми надаємо послуги:
 • Діагностика та ремонт дизельного двигуна;
 • Діагностика дизельних форсунок;
 • Ремонт дизельних форсунок;
 • Ремонт паливної апаратури, перевірка та діагностика;
 • Планове обслуговування дизельних авто;
[wpr-template id="11096"]
Обираючи нас ви отримуєте:

[01] Персонального менеджера

[02] Оригінальні запчастини в наявності

 

[03]
Гарантію на роботу та запчастини

Обслуговування та ремонт дизельних двигунів

У кожного механізму є свій ресурс, після якого він починає працювати зі збоями або повністю втрачає свої функціональні можливості. Це стосується і дизельних ДВЗ, які можуть вимагати капітального ремонту, після пробігу трьох-чотирьох сотень тисяч кілометрів.

Однак, це не означає, що необхідно експлуатувати двигун до моменту, коли він повністю відмовиться працювати. Якщо не приділяти йому належної уваги, він просто не дотягне до капітального ремонту.

Регулярне обслуговування дизельних двигунів дозволить попередити їхню аварійну зупинку, яка може вимагати чималих витрат на придбання запчастин, необхідних для відновлення функціональності агрегатів.

При цьому, враховуючи деякі особливості дизельного двигуна пристрою, ремонт слід довіряти виключно кваліфікованим фахівцям, які мають досвід роботи з агрегатами цього типу.

Кваліфіковане обслуговування та ремонт

Повну діагностику, профілактичне обслуговування та ремонт дизельної апаратури в Києві завжди готові виконати співробітники СТО Vag Master. Це сертифікований сервісний центр, що надає повний спектр послуг з обслуговування та ремонту автомобілів найпопулярніших марок, що входять до групи компаній Volkswagen.

Попередню діагностику та ремонт дизель сервіс виконує за допомогою передового обладнання, повністю сертифікованого, відповідно до чинних міжнародних стандартів. Це дозволяє максимально точно діагностувати проблему у двигуні, виявити мінімальні відхилення від нормативів функціонування та усунути їх.

Ремонт дизельного двигуна виконується з використанням виключно оригінальних запчастин, що дозволяє повернути йому повну функціональність, зі збереженням всіх характеристик, позначених виробником і забезпечити безпроблемну експлуатацію ще протягом досить тривалого часу.

Надані послуги

Ремонт діагностики дизельних двигунів від станції техобслуговування Vag Master – це завжди виключно якісні та доступні послуги, перелік яких включає:

 • Повну діагностику силового агрегату, що дозволяє визначити рівень явних проблем та виявити приховані;
 • діагностику та ремонт форсунок;
 • діагностику, перевірку та відновлення паливного обладнання;
 • планове техобслуговування автомобілів із дизельним ДВС.

За бажанням клієнта, дизельний автосервіс СТО Vag Master може надати персонального менеджера, який супроводжуватиме весь процес обслуговування та відновлення функціональності транспортного засобу та надаватиме регулярні звіти про хід робіт.

На всі виконані роботи та запчастини поширюється повноцінна гарантія.

Діагностика дизельних двигунів, з подальшим усуненням виявлених проблем, від автоцентру Vag Master – це зручний, доступний і надійний спосіб підтримувати експлуатаційні можливості автомобіля на найвищому рівні.

МАРКИ АВТО

з якими ми працюємо не перший рік.
Ми є сертифікованим сервісним центром із професійними механіками.

> 0
Замін проводимо щомісяця
0 %
Замін проводимо протягом 1 дня
0
хвилин потрібно для діагностики
0 %
Задоволених клієнтів
0 км.
Гарантія на роботи спеціалістів
0
Років - загальний досвід роботи механіків