Комплексна діагностика авто

[wpr-template id="10782"]
Комплексна діагностика авто перед покупкою
При покупці підтриманого автомобіля, найважливішим є ретельна перевірка автомобіля на справність всіх вузлів і агрегатів, щоб уникнути надалі великих витрат на ремонт.
Комплексна діагностика авто перед покупкою
При покупці підтриманого автомобіля, найважливішим є ретельна перевірка автомобіля на справність всіх вузлів і агрегатів, щоб уникнути надалі великих витрат на ремонт.
[wpr-template id="11096"]

КОМПЛЕКСНА ДІАГНОСТИКА СКЛАДАЄТЬСЯ З ОДНИХ З НАЙВАЖЛИВІШИХ ПАРАМЕТРІВ ПРИ ПЕРЕВІРЦІ АВТОМОБІЛЯ:​

[01] Діагностика стану геометрії кузова та лакофарбового покриття

[02] Діагностика двигуна як за параметрами роботи, так і на цілісність всіх ущільнювачів. Перевірка всіх технічних рідин.

 

[03]
Коробка передач перевіряється на коректність роботи та цілісність всіх ущільнювачів

[04]
Ходова частина - перевірка всіх вузлів підвіски та ходової частини

[05]
Гальмівна система - перевірка стану гальмівної системи на зношування елементів гальмівної системи

[06]
Діагностика електрообладнання - стан та працездатність всіх блоків та електронних систем автомобіля.

ДО ПЕРЕЛІКУ ПОСЛУГ З КОМПЛЕКСНОЇ ДІАГНОСТИКИ ВХОДИТЬ:

[01]
Комп’ютерна діагностика електроустаткування автомобіля, всіх блоків керування.

[02]
Комп’ютерна діагностика електроустаткування автомобіля, всіх блоків керування.

[03]
Діагностика двигуна на цілісність ущільнювачів, роботу двигуна на основі показань блоку управління

[04]
Діагностика коробки передач на цілісність ущільнювачів, на коректність роботи на основі показань блоку управління

[05]
Діагностика гальмівної системи на знос усіх виконавчих елементів, стану технічної рідини

[06]
Діагностика ходової частини на цілісність усіх виконавчих та несучих елементів

Комплексна діагностика автомобіля

На потрібну послугу «діагностика автомобіля перед покупкою» ціна в нашій компанії більш ніж доступна. Якщо ви хочете купити авто та мати уявлення про його реальний стан, комплексна діагностика з використанням найсучаснішого обладнання просто необхідна.

Комплексна діагностика автомобіля перед покупкою, яку можна замовити на професійній станції технічного обслуговування, передбачає певний перелік послуг та робіт для перевірки та діагностики будь-якого транспортного засобу.

Комплексна діагностика автомобіля, ціна якої залежить від терміновості та типу транспортного засобу, проводиться з використанням різних методик, починаючи від візуального огляду та закінчуючи тестуванням авто на комп’ютерних стендах.

Це дозволяє вам отримати максимум корисної та актуальної інформації про стан автомобіля, що надалі допоможе у плановому чи позачерговому обслуговуванні. Покупець авто може зробити певні висновки про те, чи варто його купувати і що необхідно зробити в плані ремонту насамперед.

Комплексна діагностика автомобіля Київ – швидко та якісно

Комп’ютерна комплексна діагностика автомобіля – це важлива та необхідна процедура, яку необхідно регулярно проходити кожному автовласнику. Чому так важливо? В наш час досить складно знайти транспортний засіб, в якому є мінімум електроніки – виняток становлять тільки дуже «стародавні» авто.

Комплексна діагностика автомобіля Київ допомагає виявити як серйозні, так і незначні проблеми, що впливають на працездатність та функціональність автомобіля. Вони можуть бути пов’язані такими системами, як:

  • ходова та трансмісія;
  • рульове вправлення;
  • двигун;
  • гальмівна система;
  • електроніка та електрика тощо.

Перевірка машини перед покупкою Київ передбачає підключення до спеціальних комп’ютерних стендів для перевірки реле, діодів, табло, перемикачів та інших елементів електрообладнання, які забезпечують безпеку експлуатації транспорту та водночас є запорукою комфортної їзди для водіїв та пасажирів.

Виявлення причин несправностей

Діагностика автомобіля перед покупкою або при проходженні планового обслуговування – це один з найбільш ефективних та дієвих способів виявлення можливих несправностей. Буває, автомобіль буквально не їде, причому на перший погляд все в повному порядку. Тільки професійна діагностика машини, ціна якої залежить від типу та марки транспортного засобу, може допомогти вирішити таку проблему.

Комп’ютерна автодіагностика, яка проводиться на спеціальних стендах, дозволяє точно визначити та ідентифікувати можливу причину несправності. Водночас фахівці можуть оцінити загальний стан автомобіля, порадивши власнику транспорту замінити зношені елементи або пройти позачергове технічне обслуговування.

МАРКИ АВТО

з якими ми працюємо не перший рік.
Ми є сертифікованим сервісним центром із професійними механіками.

> 0
Замін проводимо щомісяця
0 %
Замін проводимо протягом 1 дня
0
хвилин потрібно для діагностики
0 %
Задоволених клієнтів
0 км.
Гарантія на роботи спеціалістів
0
Років - загальний досвід роботи механіків