Огляд авто перед покупкою

ЛІВИЙ БЕРЕГ

Київ

+МАЛЯРКА (ТРОЄЩИНА)

skoda

ПРАВИЙ БЕРЕГ

ШУЛЯВСЬКА

vw

Одесса

Вул. Михайла
Грушевського, 41

Bentley

Киев

ЛІВИЙ БЕРЕГ

+МАЛЯРКА (ТРОЄЩИНА)

audi_2
auto-mob

КиЇв

ПРАВИЙ БЕРЕГ

(ШУЛЯВСЬКА)

porsche

Одесса

вул. Михайла
Грушевського,41

auto-mob-2
auto1
Edit Template
Бажаєте перевірити справність і загальний стан автомобіля, що купується?

Спеціалісти СТО Vag Master у Києві пропонують комплексні послуги з тестування та діагностики ходової, гальмівної та інших систем автомобіля перед його покупкою, а також стан кузова.

Коли необхідний огляд авто перед покупкою:

 • відсутність у покупця необхідного досвіду для точної оцінки стану авто;
 • бажання переконатися, що пробіг відповідає заявленому;
 • перевірка авто щодо участі в ДТП тощо.
Бажаєте перевірити справність і загальний стан автомобіля, що купується?

Спеціалісти СТО Vag Master у Києві пропонують комплексні послуги з тестування та діагностики ходової, гальмівної та інших систем автомобіля перед його покупкою, а також стан кузова.

Коли необхідний огляд авто перед покупкою:

 • відсутність у покупця необхідного досвіду для точної оцінки стану авто;
 • бажання переконатися, що пробіг відповідає заявленому;
 • перевірка авто щодо участі в ДТП тощо.

Професійні автомайстри СТО виконують якісний огляд автомобіля перед покупкою за найдоступнішою вартістю. Працюємо з автомобілями концерну Volkswagen AG (ВАГ), включаючи Audi, VW, Mercedes, BMW, також допомагаємо в огляді інших марки транспортних засобів.

Перед тим, як зважитися на огляд машини перед покупкою, варто дізнатися про проблеми тієї чи іншої моделі. Так ви знатимете, на що звернути особливу увагу. У розмові з продавцем ви почуєте, що машина безаварійна виглядає ідеально, а двигун працює рівно і тихо. Ці епітети можуть бути правдою, але часто мають мало спільного з реальністю.

Огляд уживаного автомобіля перед покупкою – це захід, який дозволить вам дізнатися, у якому технічному стані знаходиться транспортний засіб. Механік перевірить стан ключових компонентів автомобіля та виявить найдрібніші недоліки.

Професійна перевірка автомобіля перед покупкою дозволить виявити проблеми з двигуном, коробкою передач, гальмівною системою чи електрикою. Ретельний огляд може виявити історію аварій транспортного засобу.

Де перевірити автомобіль перед покупкою?

Огляд автомобіля перед покупкою найкраще проводити на авторизованій СТО – це одне із найкращих місць, де можна перевірити технічний стан свого майбутнього авто. Перевага такого рішення насамперед у добре навчених механіках, які мають досвід роботи з автомобілями конкретної марки.

Вони мають відповідне обладнання для діагностики та перевірки несправностей. У дилерському центрі ви дізнаєтесь історію обслуговування конкретного екземпляра (якщо ремонт здійснювався на авторизованій станції).

Огляд авто перед покупкою зазвичай виконують кілька людей різних спеціальностей (наприклад, механік, електрик, бляхар). Це знижує ризик упустити важливі деталі.

Також можлива діагностика авто перед покупкою у незалежній майстерні, яка спеціалізується на конкретній марці та має гарні відгуки в мережі. Не дотримуйтесь рекомендацій щодо вибору майстерні від продавця — він може підказати станцію, де працюють «потрібні» механіки.

Останнім часом користується популярністю послуга “перевірка авто перед покупкою мобільним експертом”. Є багато експертів/оцінювачів, які пропонують перевірити автомобіль перед покупкою. Це один із найдорожчих варіантів, але й найзручніший. Оцінювач сам призначає зустріч із продавцем, оглядає автомобіль, готує фотодокументацію, перевіряє історію автомобіля та виконує тест-драйв.

Перевагою цього рішення, безумовно, є зручність – вам не потрібно їхати на інший кінець України, щоб перевірити машину. Ви заощаджуєте на паливі та бережете особистий час. Надійні компанії забезпечують ретельну та ретельну перевірку автомобіля.

У чому полягає оцінка технічного стану автомобіля

Основою є дуже ретельний огляд автомобіля зовні та всередині та перевірка документів. Фахівці нашого СТО звертають увагу на такі моменти:

[01] проверка VIN номера на соответствие; записи в сервисной книжке;

[02] перевірка рівня робочих рідин; наявність білого нальоту під кришкою мастило заливної горловини.

 

[03] двигун (наявність витоків олії чи охолоджуючої рідини, комплектність устаткування, стан поліклінового ременя та ГРМ);

[04] сліди корозії (на капоті, кришці багажника, під запасним колесом, дверних порогах, колісних арках, даху та декоративних молдінгах); збіг елементів кузова (автомобілі з історією аварій можуть мати нерівномірно підігнані двері, фари тощо);

[05] состояние окон (все одного года и одного производителя);

[06] работа дверей (в аварийных машинах они трудно открываются и закрываются);

[07] робота замків та центрального замку;

[08] робота та стан фар;

[09] тан шин; товщина колодок та дисків;

Механіки виявляють проблеми з двигуном: його робота має бути рівною, без вібрацій, шуму, дзвону та інших металевих шумів. Звертають увагу на колір вихлопних газів – після запуску двигуна він має бути безбарвним, а за низьких температур – білим.

Перевіряється знос елементів салону (кермо, ручка КПП, боковини сидінь, педалі, килимки) та його відповідність зазначеному пробігу. Діагностується стан кондиціонера – чи він охолоджує вже на холостих оборотах двигуна. Майстер також перевіряє роботу всіх перемикачів та кнопок у машині.

Тест -драйв

На що звернути особливу увагу при тест-драйві:

 • органи керування на приладовій дошці;
 • робота стартера – машина повинна відразу завестися;
 • стабільність обертів двигуна на холостому ходу;
 • чи швидко двигун досягає робочої температури;
 • зчеплення – чи не шумить, чи легко включаються передачі;
 • чи смикається авто під час розгону або гальмування;
 • рульове управління – чи точно машина їде і як швидко реагує на рухи, чи тягне її убік.
 • гальмівна система – чи ефективно гальмує автомобіль, чи немає биття у кермо під час гальмування.

Також перевірте, чи немає сторонніх запахів у салоні під час руху: не пахне паливом, олією, вихлопними газами, затхлістю.

МАРКИ АВТО

з якими ми працюємо не перший рік.
Ми є сертифікованим сервісним центром із професійними механіками.

> 0
Замін проводимо щомісяця
0 %
Замін проводимо протягом 1 дня
0
хвилин потрібно для діагностики
0 %
Довольных клиентов
0 км.
Гарантии на работы специалистов
0
Років - загальний досвід роботи механіків
Edit Template