Фарбування автомобіля Київ

ЛІВИЙ БЕРЕГ

+МАЛЯРКА (ТРОЄЩИНА)

skoda
Професійне фарбування, лише високоякісними матеріалами. Можемо фарбувати як частково, так і повністю!
Фарбування транспортного засобу – важливий етап ремонтно-відновлювальних робіт! VAG Master виконає дані роботи на найвищому професійному рівні.

ЛІВЫЙ БЕРЕГ

+МАЛЯРКА (ТРОЕЩИНА)

audi_2
Професійне фарбування, лише високоякісними матеріалами. Можемо фарбувати як частково, так і повністю!
Фарбування транспортного засобу – важливий етап ремонтно-відновлювальних робіт! VAG Master виконає дані роботи на найвищому професійному рівні.

Етапи та процес фарбування автомобіля від Auto-Master

[01] Мийка авто

[02] Підготовка

 

[03]
Ремонт пошкодженої
ділянки

[04]
Шпаклювання

[05]
Ґрунтування

[06]
Фарбування

[07]
Полірування

[08]
Видача клієнту

Що ми пропонуємо своїм клієнтам:

  • У нас передбачено як локальне, так і повне фарбування авто, незалежно від марки/моделі, року випуску та технічних особливостей транспортного засобу.
  • Фахівці компанії здійснюють комп’ютерний вибір фарби за допомогою сучасних програм.
  • У нас приділяється особлива увага підготовчим роботам, які включають демонтаж усіх необхідних елементів, а також повне очищення від іржі та бруду, миття та знежирення поверхні кузова (або його деталей).
  • За потреби проводиться антикорозійна обробка.
  • Малярка і повне фарбування машини включає: ґрунтування, шпаклювання, фарбування в кілька шарів, нанесення лаку та полірування.

І ще…
Фарбування авто здійснюється у спеціальних боксах, де підтримується ідеальна чистота та необхідний температурний режим. Ми використовуємо лише сертифіковані матеріали відомих виробників та новітні технології фарбування машин. І не забувайте! У нас передбачений повний цикл відновлювальних робіт: від ремонту кузова до фарбування та полірування всіх його елементів!

Фарбування автомобіля

Надаємо професійні фарбувальні послуги у Києві за найдоступнішими цінами. Фарбувальні роботи виконуються з високим професіоналізмом та матеріалами найвідміннішої якості. Фарбування автомобілів здійснюється в безпиловій камері з подвійним освітленням з можливістю регулювання температури повітря, що нагнітається.

Наш цех фарбування оснащений високоякісним продуктивним компресором і системою фільтрації стисненого повітря, що сигналізує про найменше забруднення. Всі елементи цеху фарбування разом з високим рівнем підготовки автомалярів гарантують якісний сервіс.

Ми співпрацюємо з багатьма відомими в автомобільній промисловості оптовими торговцями запчастинами, магазинами автоаксесуарів, виробниками фарб та магазинами витратних матеріалів для автомайстерень.

Ціни на лакофарбові послуги залежать від моделі автомобіля та кількості елементів для початкової підготовки та фарбування.

Кузовні роботи та лакування – підготовка та етапи фарбування кузова

Все починається з розбирання: від каркаса кузова автомобіля відокремлюються елементи, придатні для розбирання. Також необхідно:

  • зняти всі елементи оббивки;
  • демонтувати дверні ручки та декоративні планки;
  • захистити від фарби вікна.

Якщо кузов фарбується повністю, із салону виймаються всі крісла, всі елементи оббивки.

Після виконаних заходів майстри розпочинають видалення з поверхні старого шару лакофарбового покриття. Ця операція вимагає великого професіоналізму та грамотного підбору зернистості наждакового паперу.

Для того, щоб підготувати поверхню під нанесення ґрунтовки, використовують папір з маркуванням дрібного зерна – наприклад, 320. Якщо потрібно видалити осередки корозії, використовується наждачний папір із зернистістю від 60 до 120. Для того, щоб відшліфувати нанесену шпаклівку, застосовують розмір зерна від 1 до 240.

Далі йде робота з дефектами та пошкодженнями кузова. Якщо вони досить дрібні та неглибокі, їх можна відремонтувати базовим покриттям. Видимі глибокі дефекти вимагатимуть використання спеціальної шпаклівки для заповнення та вирівнювання.

Після шліфування слід видалити з поверхні весь пил з ретельним знежиренням кожного елементу кузову, що фарбується. Як тільки автомобіль буде повністю підготовлений, можна наносити на поверхню перший шар грунтовки. У фіналі наноситься фарба, витримується час висихання, проводиться полірування поверхні.

МАРКИ АВТО

з якими ми працюємо не перший рік.
Ми є сертифікованим сервісним центром із професійними механіками.

> 0
Замін проводимо щомісяця
0 %
Замін проводимо протягом 1 дня
0
хвилин потрібно для діагностики
0 %
Задоволених клієнтів
0 км.
Гарантія на роботи спеціалістів
0
Років - загальний досвід роботи механіків