Ремонт АКПП

ЛІВИЙ БЕРЕГ

Київ

+МАЛЯРКА (ТРОЄЩИНА)

skoda

ПРАВИЙ БЕРЕГ

ШУЛЯВСЬКА

vw

Одесса

Вул. Михайла
Грушевського, 41

Bentley

Киев

ЛІВИЙ БЕРЕГ

+МАЛЯРКА (ТРОЄЩИНА)

audi_2
auto-mob

КиЇв

ПРАВИЙ БЕРЕГ

(ШУЛЯВСЬКА)

porsche

Одесса

вул. Михайла
Грушевського,41

auto-mob-2
auto1
Якщо необхідно перевірити справність автоматичної коробки перемикання передач (АКПП) Вашого автомобіля, сервіс VAG-Master пропонує провести повну діагностику та усунути виявлені поломки вузлів та деталей АКПП у максимально стислий термін.

Основні показання для діагностики та ремонту АКПП:

 • затримка перемикання, залипання, відсутність однієї чи кількох передач;
 • поява стукотів, скрипів, запаху гару;
 • неможливість рушити з місця.
Якщо необхідно перевірити справність автоматичної коробки перемикання передач (АКПП) Вашого автомобіля, сервіс VAG-Master пропонує провести повну діагностику та усунути виявлені поломки вузлів та деталей АКПП у максимально стислий термін.

Основні показання для діагностики та ремонту АКПП:

 • затримка перемикання, залипання, відсутність однієї чи кількох передач;
 • поява стукотів, скрипів, запаху гару;
 • неможливість рушити з місця.

Що таке АКПП та які причини її виходу з ладу?

АКПП – один з основних вузлів автомобіля, який зазнає постійних навантажень у процесі роботи, що тягне за собою підвищення ризику виникнення поломок. Несправності можуть бути пов’язані з фізичним зносом комплектуючих, який суттєво прискорюється під впливом кількох факторів:

 • несвоєчасне технічне обслуговування, заміна витратних матеріалів (рідин) та деталей, що відпрацювали свій ресурс;
 • екстремальний стиль водіння з різким набором швидкості та численними зупинками;
 • систематична їзда на холодній оливі (без прогріву двигуна).

Як зрозуміти, що АКПП вийшла з ладу, і потрібна діагностика?

[01] відчутна вібрація кузова на початку руху чи після набору швидкості;

[02] пробуксування;

 

[03] випадання однієї чи кількох передач;

[04] повна відмова коробки передач;

[05] сильний запах гару;

[06]

сигналізація про поломку, що відображається на індикаторній панелі.

Не помітити поломки, що виникли неможливо, оскільки вони безпосередньо впливають на експлуатацію автомобіля і вимагають проведення ремонту автоматичної коробки передач в Києві.

Ключові фактори ризику несправностей АКПП

Коробка-автомат є складною конструкцією з численних вузлів, схильних до виходу з ладу. Основні фактори, що впливають на ризик поломок АКПП у автомобілях BMW, Audi, VW, Mercedes та інших марок:

 1. Кондиція та характеристики мастила (трансмісійної рідини).

Мастило (АТФ) грає одну з ключових ролей у роботі АКПП, сприяючи зменшенню тертя між частинами, що рухаються. Якщо плівка, що створюється для пом’якшення тертя, стоншується або зникає, це призводить до утворення стружки з дрібних металевих частинок, яка потрапляє в рідину і може спричинити поломку.

Щоб уникнути зазначених наслідків, необхідно постійно контролювати параметри масла (колір, запах, консистенцію, наявність стружки). Заміну трансмісійної рідини слід проводити в автосервісі АКПП з певною періодичністю, що визначається пробігом автомобіля та інтенсивністю його експлуатації.

 1. Низький рівень мастила.

Для нормальної експлуатації автоматичної коробки передач рівень мастила ніколи не повинен опускатися нижче за задану позначку (визначається виробником транспортного засобу). Експлуатація авто при дефіциті трансмісійної рідини може призвести до поломки ключових вузлів АКПП, ремонт яких вимагатиме набагато більших витрат, ніж вартість заміни АТФ. Якщо після доливання мастила його рівень швидко знижується, необхідно встановити причину протікання.

 1. Протікання АТФ.

Витік рідини легко виявити за наявності масляної калюжі під транспортним засобом. Розгерметизація може виникнути у місцях стиків вузлів (блоків). Проблема усувається шляхом заміни ущільнювальних елементів або деталей у місцях протікання.

 1. Перегрів АКПП.

Критичне підвищення температури коробки може бути пов’язане з несправністю системи охолодження в автомобілях ВАГ та інших виробників. Гаряча олія може розплавити пластикові поверхні, а також спровокувати вихід з ладу ключових вузлів та спричинити дорогий ремонт АКПП у Києві.

Для профілактики перегріву коробки рекомендується спостерігати за станом радіатора та датчика, що контролює температурний режим. Показник, що перевищує 100 градусів, вважається критичним та вказує на необхідність проведення термінової діагностики АКПП на СТО.

 1. Несправність гідротрансформатора.

Гідротрансформатор відповідає за плавність роботи зчеплення та перемикання передач. При його виході з ладу спостерігається утруднення чи відсутність можливості переключити передачу.

 1. Несправність гідравлічного блока.

Гідроблок є найважливішим елементом коробки, що відповідає за перемикання передач та циркуляцію мастила по системі. Поломка гідроблоку найчастіше відбувається в результаті їзди на холодному маслі або через його низьку якість.

При виявленні однієї або кількох з вищезазначених проблем слід провести діагностику АКПП у Києві. Ігнорування несправності та експлуатація автомобіля навіть при незначних дефектах може призвести до повної відмови всієї коробки передач.

Як перевірити справність АКПП Вашого автомобіля?

Для того, щоб провести всебічну діагностику та ремонт автоматичної коробки за доступною вартістю, залиште заявку на нашому сайті. Ми передзвонимо Вам та надамо вичерпні консультації щодо перевірки роботи та способів усунення несправностей АКПП.

Також Ви можете зв’язатися з нами у телефонному режимі або скористатися кнопкою зворотного зв’язку. Досвідчений персонал нашого автосервісу VAG-Master виконує повний комплекс діагностичних робіт та проводить ремонт АКПП різного ступеня складності.

МАРКИ АВТО

з якими ми працюємо не перший рік.
Ми є сертифікованим сервісним центром із професійними механіками.

> 0
Замін проводимо щомісяця
0 %
Замін проводимо протягом 1 дня
0
хвилин потрібно для діагностики
0 %
Довольных клиентов
0 км.
Гарантии на работы специалистов
0
Років - загальний досвід роботи механіків