Ремонт ходової у Києві

ЛІВИЙ БЕРЕГ

Київ

+МАЛЯРКА (ТРОЄЩИНА)

skoda

ПРАВИЙ БЕРЕГ

ШУЛЯВСЬКА

vw

Одесса

Вул. Михайла
Грушевського, 41

Bentley

Киев

ЛІВИЙ БЕРЕГ

+МАЛЯРКА (ТРОЄЩИНА)

audi_2
auto-mob

КиЇв

ПРАВИЙ БЕРЕГ

(ШУЛЯВСЬКА)

porsche

Одесса

вул. Михайла
Грушевського,41

auto-mob-2
auto1
Edit Template
Бажаєте перевірити справність та загальний стан ходової частини свого автомобіля?

Спеціалісти СТО Vag Master у Києві пропонують комплексні послуги з тестування, діагностики, реставрації та ремонту цього вузла конструкції авто.

Коли необхідна діагностика та ремонт ходової:

 • погіршення керованості автомобілем навіть на рівній дорозі;
 • поява сторонніх звуків під час руху (виття, свист, скрип, постукування);
 • нерівномірне знос покришок;
 • загальне зниження комфорту під час руху (проблеми з амортизаторами);
 • поява вогнищ корозії;
 • знос окремих елементів.
Бажаєте перевірити справність та загальний стан ходової частини свого автомобіля?

Спеціалісти СТО Vag Master у Києві пропонують комплексні послуги з тестування, діагностики, реставрації та ремонту цього вузла конструкції авто.

Коли необхідна діагностика та ремонт ходової:

 • погіршення керованості автомобілем навіть на рівній дорозі;
 • поява сторонніх звуків під час руху (виття, свист, скрип, постукування);
 • нерівномірне знос покришок;
 • загальне зниження комфорту під час руху (проблеми з амортизаторами);
 • поява вогнищ корозії;
 • знос окремих елементів.

Професійні автомайстри СТО виконують якісний ремонт ходової частини авто за найдоступнішою вартістю. Працюємо з автомобілями:

Volkswagen

Audi

BMW, а також обслуговуємо інші марки транспортних засобів.

Чому так важливо своєчасно виконувати обслуговування ходової частини будь-якого транспортного засобу? Безумовно, якщо у вас новий автомобіль із салону, то з необхідністю ремонту ходової ви зіткнетеся не скоро, якщо дотримуватиметеся рекомендацій виробника і дбайливо експлуатувати авто.

Згодом ходова частина автомобіля, що постійно зазнає серйозних навантажень і працює в умовах агресивного зовнішнього середовища, починає «сипатися». Основна причина проблем, що виникають – корозія на металевих елементах шасі та ходової, а також загальна зношеність окремих елементів (амортизатори, кермові наконечники, тяги і так далі).

Для мінімізації негативних наслідків проблем із ходовою варто скористатися послугами з технічного обслуговування цієї частини авто на перевіреному сервісі! Наше СТО ремонт ходової у Києві виконає якісно та оперативно з гарантією на всі роботи.

Пам’ятайте, що лише своєчасний догляд за ходовою частиною автомобіля допоможе зберегти її у відмінному стані на тривалий час. Систематичне технічне обслуговування означатиме, що автомобіль рідше вимагатиме ремонту, який не спричинить великих витрат.

Обслуговування та ремонт ходової у Києві

Зимовий період особливо небезпечний для ходової частини автомобіля – саме тоді дороги посипаються сіллю, що спричиняє підвищений ризик корозії металевих елементів. Незахищене шасі після зими може швидко почати зазнавати корозії, а отже, спричинити значні витрати з кишені водія.

Правильний догляд за ходовою частиною автомобіля є однією зі спеціалізацій нашої майстерні – ми надаємо повний та професійний сервіс у Києві за дуже привабливими цінами! Відповідаємо на будь-які питання та консультуємо по всіх нюансах, що стосуються послуги ремонт ходової частини.

Чому потрібно обслуговувати ходову частину автомобіля? Всі нові автомобілі мають заводський захист шасі, але через кілька років захисний шар починає стиратися, і компоненти шасі зазнають впливу багатьох несприятливих факторів.

Як відбувається обслуговування та ремонт ходової

Хід процесу технічного обслуговування ходової частини включає наступні етапи:

 • видалення (зняття) необхідних аксесуарів, таких як колісні арки чи кришки;
 • очищення шасі із застосуванням спеціальних засобів, що ефективно видаляють навіть складні забруднення;
 • видалення вогнищ корозії на шасі автомобіля – шліфування іржі або використання інших методів її видалення;
 • захист попередньо очищених місць спеціальними ґрунтовками;
 • захист таких компонентів як пластик, гума, вихлопна система перед наступним кроком;
 • покриття бітумною масою, що створює захисний шар на елементах шасі;
 • сушіння шасі після виконання всіх робіт.

Витрати, пов’язані з обслуговуванням ходової частини, набагато нижчі за виконання необхідного ремонту – правильно виконані роботи з технічного обслуговування можуть захистити ходову частину автомобіля до 5 років!

Після проведення робіт, що полягають в обслуговуванні шасі, на його елементах формується ідеально рівний, еластичний, герметичний та стійкий до механічних пошкоджень шар, що зберігає свої властивості протягом кількох років.

У разі потреби заміни зношених комплектуючих виконується демонтаж старих запчастин та встановлення нових аналогів. В окремих ситуаціях можливе проведення реставраційних робіт із відновлення функціональності того чи іншого елемента.

Ремонт ходової частини автомобіля в Києві – ласкаво просимо!

Наша автомайстерня має в своєму розпорядженні сучасне обладнання, що дозволяє швидко і якісно проводити ремонт ходової, ціни на який залежать від складності, обсягу робіт і типу елемента, що обслуговується. Ми працюємо з усіма моделями та марками автомобілів – ми вже маємо сотні задоволених клієнтів, які підтверджують ефективність нашої роботи.

Якщо ви не хочете піддавати себе високим витратам, пов’язаним з ремонтом елементів ходової частини автомобіля, що проржавіли, зателефонуйте нам, щоб узгодити зручну дату проведення технічного обслуговування. Якщо ви маєте додаткові питання, пов’язані з нашими послугами, ми завжди у вашому розпорядженні – зв’яжіться з нами.

Пропоноване нами технічне обслуговування ходової повністю захищає автомобіль від шкідливого впливу несприятливих погодних умов, хімічних речовин (переважно солі), впливу механічних впливів та вологи, з якими доводиться стикатися ходовій частині автомобіля, особливо в зимовий період.

На жаль, водії рідко заглядають під свої автомобілі, тому часто, коли нам здається, що машина повністю справна та безпечна, корозія починає «перетравлювати» окремі елементи ходової частини. Дізнаємося ми про це надто пізно, і деякі елементи вже серйозно пошкоджені.

Досвід підказує, що профілактика набагато менш проблематична і дешевша, ніж заміна або ремонт елементів шасі, пошкоджених корозією, особливо якщо процес протікав протягом тривалого часу. Запропоноване технічне обслуговування шасі захистить автомобіль на довгі роки.

Запрошуємо Вас скористатися нашою пропозицією з технічного обслуговування ходового автомобіля у Києві – ми завжди забезпечуємо сервіс на найвищому рівні!

МАРКИ АВТО

з якими ми працюємо не перший рік.
Ми є сертифікованим сервісним центром із професійними механіками.

> 0
Замін проводимо щомісяця
0 %
Замін проводимо протягом 1 дня
0
хвилин потрібно для діагностики
0 %
Довольных клиентов
0 км.
Гарантии на работы специалистов
0
Років - загальний досвід роботи механіків
Edit Template