Ремонт гідропідсилювача керма

[wpr-template id="10782"]

Діагностика та ремонт гідропідсилювача керма в автосервісі VAG Master в Києві

  • протікання гідросистеми, сліди рідини
  • люфт, який відчувається при повороті керма
  • шум у кермовому механізмі
  • додаткові зусилля, що прокрутити кермо

Ми перевіримо кожен елемент кермового механізму. Діагностика дозволить вчасно виявити несправності і запобігти серйозним збоям у роботі автомобіля.

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Заміна рульового наконечника 400 грн
Заміна рульової тяги 400 грн
Заміна насоса гідропідсилювача 1700 грн
Заміна пильовика кермової рейки 300 грн

Коли потрібний ремонт гідропідсилювача керма

Причини поломки гідропідсилювача керма

Що треба робити, щоб не допустити поломки гідропідсилювача керма

Послідовність проведення ремонту насоса гідропідсилювача керма

Діагностика та ремонт гідропідсилювача керма в Києві в нашому автосервісі проводиться за технічними регламентами автовиробника та з гарантією якості. На початковому етапі механізм оглядається, перевіряється цілісність патрубків, стан прокладок, підшипників та елементів гідронасосу. При виявленні повітряних пробок у системі її прокачують. Зношені прокладки та інші розхідники замінюють.


Наявність кваліфікованих автомеханіків на нашому СТО дозволяє проводити ремонт та заміну гідропідсилювача керма на автомобілях різних марок та моделей. Ми суворо дотримуємося послідовності під час проведення ремонтних робіт.

  1. Ретельне чищення всіх поверхонь механізму проводиться безпосередньо перед його розбиранням. Це запобігає попаданню бруду всередину деталі.
  2. Обов’язкове розбирання ГУР дозволяє ретельно розглянути всі компоненти гідросистеми та виявити в них неполадки.

  3. Докладний огляд всіх елементів гідравлічного вузла, за результатами якого клієнту надається повноцінна картина про технічний стан ГУР та перелік необхідних ремонтних робіт.

  4. Проведення ремонтних робіт на ГУР пов’язаних із заміною чи частковим відновленням зношених шлангів, насоса. Остаточна вартість ремонту залежить від обсягу виконаних робіт, деталей та витратних матеріалів, які були використані.

  5. Акуратний стиль водіння автомобіля, регулярне проходження технічного огляду та проведення дрібного часткового ремонту дозволить суттєво збільшити термін експлуатації справного ГУР.

Для усунення неполадок гідросистему розбирають, оглядають та оцінюють стан її компонентів. Залежно від ступеня зношування та пошкоджень деталі відновлюють або замінюють. На нашому складі є комплектуючі для автомобілів різних марок, тому ремонт ГПР у Києві на нашій СТО VAG Master виконуються у стислий термін.

[wpr-template id="10787"]