Ремонт системи опалення

[wpr-template id="10782"]

Автосервіс VAG Master надає всі види послуг по ремонту опалювальної системи автомобіля в Києві.

Чому не працює обігрів салону?

 • нестача антифризу
 • термостат заклинило
 • в радіаторі накопичилось багато сміття
 • поломки в крані опалювача

Наші майстри можуть вирішити таку проблему. Почистимо вентилятор та радіатор печі, замінимо необхідні деталі. Після відвідування СТО у вашому салоні завжди буде комфортна температура та приємний запах.

Ціни на послуги

Ремонт системи опалення

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Ремонт радіатора печі 1200 грн
Заміна радіатора печі від 3000 до 7000 грн

Від чого залежить вартість нашої роботи:

В будь-якому випадку ми будемо намагатись підібрати варіанти ремонту з помірними підходящими для вас цінами.

Інколи, щоб відремонтувати радіатор, треба розбирати майже весь салон. Тож зважайте будь-ласка на складність роботи механіків, і відповідно до цього, на ціну послуги.

Ознаки несправності системи опалення

Наявність хоча б однієї з цих ознак вказує на те, що треба негайно привезти автомобіль в автосервіс і провести капітальний ремонт системи опалення. Але існують проблеми, які навіть досвідчений водій не побачить, не почує, або не відчує. Тому треба робити діагностику цієї частини механізму на СТО хоча б раз на рік.

Майстри нашого автосервісу за допомогою сучасного обладнання зможуть виявити всі вищевказані причини і оперативно відремонтувати механізм або замінити деталі. Ми працюємо тільки з провідними виробниками і можемо ще до вашого приїзду замовити деталі для системи опалення, які потрібно замінити.

Що таке система опалення і як вона працює

Система опалення – це механізм, який відповідає за підтримку комфортної теплої температури всередині салону автомобіля.

Складові

Чому не працює обігрів салона?

 1. Нестача антифризу
  Причиною в такому випадку є нестача антифризу чи повітряні пробки. За рахунок того, що ви заправляєте двигун новою охолоджуючою рідиною в разі виникнення дрібних пошкоджень в пічку може попадати повітря. В такому випадку охолоджуючу рідину треба долити до потрібної позначки, щоб повітря повністю вийшло.

 2. Термостат
  Якщо ви вмикаєте пічку на повну, але не відчуваєте прогрів салону, це може відбуватись через те, що термостат заклинило у відкритому положенні. Це може мати вплив на роботу двигуна, через що він перегрівається і авто може заглохнути на півдороги.

 3. В радіаторі накопичилось багато сміття
  В цьому випадку ви можете відчути неприємний запах в салоні. Якщо ви не хочете, щоб в радіатор попадали якісь сторонні предмети, пил або комахи, ми радимо проводити чистку радіатора як всередині, так і з зовнішньої сторони.

 4. Патрубки
  Якщо в патрубках неякісний антифриз, то утворюється наліт і він може перекривати ходи

 5. Вентилятор погано працює
  Найчастішими причинами такої ситуації є перегорілі контакти або зношеність щіток та підшипників. Ви звичайно можете в першу чергу перевірити електричний ланцюг, але вірогідніше, що треба буде замінити весь мотор пічки.

 6. Поломки в крані опалювача
  Причин може бути декілька: закислений важіль, термін придатності самого крану чи пересохлі гумки. Правильним рішенням буде замінити кран опалювача та радіатор.

   

Одна несправність в авто тягне за собою ланцюжок інших. Основною проблемою в системі опалення є забитий радіатор або вихід з ладу водяного насоса. Через це може перегріватись двигун і машина перестане заводитись взагалі. Як наслідок, це потягне за собою дорогий ремонт мотора. Тому не треба нехтувати очевидними ознаками поломки в печі.

Як ми на сучасному СТО VAG Master проводимо діагностику та ремонт системи опалення

 1. Розбираємо вентилятор пічки
 2. Знімаємо жабо

 3. Від’єднуємо дрот маси

 4. Знімаємо вентилятор

 5. Чистимо систему вентиляції і за потреби радіатор

Ми замовляємо всі деталі тільки у провідних виробників. Тому, в разі того, що вам буде потрібна заміна, ви можете подзвонити і ми зробимо це заздалегідь. Якщо несправність більшого масштабу, наші майстри замінять мотор печі або інших частин механізму обігріву.

Уявіть: на вулиці мороз, ви виходите з машини щоб взяти каву. За декілька хвилин ваш ніс та щоки вже червоні, руки змерзли. І от ви знову сідаєте в своє авто і відчуваєте це тепло нагрітого салона. Класно? Так от, щоб все працювало без перебоїв, пічка стабільно гріла, не було неприємного запаху і не сталось випадково так, що наче пічка працює на повну, але в салоні холодно, звертайтесь до нас.

 

Фахівці станції VAG Master завжди готові потурбуватись про ваш автомобіль, полагодити все і зробити максимум для вашої комфортної їзди.

[wpr-template id="10787"]