Ремонт гальмівного шлангу

ЛІВИЙ БЕРЕГ

Київ

+МАЛЯРКА (ТРОЄЩИНА)

skoda

ПРАВИЙ БЕРЕГ

ШУЛЯВСЬКА

vw

Одесса

Вул. Михайла
Грушевського, 41

Bentley

Киев

ЛІВИЙ БЕРЕГ

+МАЛЯРКА (ТРОЄЩИНА)

audi_2
auto-mob

КиЇв

ПРАВИЙ БЕРЕГ

(ШУЛЯВСЬКА)

porsche

Одесса

вул. Михайла
Грушевського,41

auto-mob-2
auto1
Edit Template

Проведемо заміну або ремонт гальмівного шлангу в Києві якісно, швидко і за доступною ціною

Причини заміни шлагу:

  • повна або часткова деформація
  • утворення конденсату
  • сліди витікання гальмівної рідини
  • збільшення гальмівного шляху
 
Ціни НА послуги

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Заміна шланга гальмівного 450 грн $63.00 - $72.00
Заміна гальмівних колодок дискових (комплект) 450 грн
Заміна гальмівних колодок передніх (комплект) 450 грн
Заміна гальмівних колодок задніх (комплект) 450 грн
Заміна гальмівних колодок барабанних (комплект) 800

Причини заміни шлангів

Повноцінне технічне обслуговування стосується і елементів ГС, що дозволяє виявити проблеми на початковій стадії та швидко усунути їх. Автомобіліст при щоденному огляді та експлуатації може помітити ознаки, при яких потрібно замінити передній і задній гальмівний шланг на СТО. До таких ознак належить:

Експлуатувати транспортний засіб з несправностями гальм не можна. Тому за перших ознак неполадок потрібно звернутися до автосервісу для перевірки, ремонту та заміни пошкоджених елементів

Рекомендовані терміни перевірки стану автомобільного шланга – після пробігу 50000 км. Якщо авто експлуатується в нормальних умовах, без наднавантаження, то трубка може ефективно функціонувати протягом пробігу в 100 тис. км. Термін її служби може становити 5 років, якщо в процесі експлуатації не виникають дефекти та пошкодження.

Що впливає на зменшення сроку експлуатації гальмівних шлангів

 

  • Вплив низької температури. Волога, що проникає у структуру матеріалу, на морозі замерзає та розширюється. Кристали, що утворюються, руйнують матеріал з внутрішньої сторони. З’являються тріщини, що призводять до витоку ГР.

  • Механічні пошкодження. Часті згинання та розгинання при повороті автомобіля призводять до появи дефектів та зносу.

  • Корозія металевих деталей. При зберіганні машини на вулиці або в приміщенні з підвищеною вологістю відбувається окислення металу та розвиток корозійних процесів.

  • Засмічення гальмівної рідини. Тверді мікрочастинки накопичуються в трубці, що знижує її пропускну здатність. Гальмування у такому разі супроводжується підвищенням тиску, що може прорвати її стінки.

  • Елементи магістралі замінюють у ході техобслуговування, у разі порушення герметизації, у разі витоку ГР. За наявності ознак неполадок слід відразу звернутися для діагностики та ремонту гальмівних трубок в автосервіс. Це дозволить уникнути серйозних несправностей та небезпечних ситуацій, пов’язаних із відмовою гальм

Що таке гальмівний шланг

Гальмівний шланг – це механічна частина гальмівної системи. Таким чином, він має форму гумового шлангу, роль якого полягає у транспортуванні гальмівної рідини до колодок та супортів. Сильно навантажений під час фаз гальмування, він являє собою деталь, що зношується, яка згодом буде пошкоджуватися, і це змінить якість гальмування транспортного засобу.

Гальмівний шланг – це частина обладнання. Його ціна варіюватиметься за кількома критеріями. Отже, щоб вибрати гальмівний шланг, потрібно враховувати:

Етапи заміни гальмівного шлангу на сучасному СТО VAG Master

Нормальне функціонування системи гальм неможливе без якісних каналів. Гальмівні шланги виступають гарантією безпеки водія і низки пасажирів. Перевіряти вироби на предмет цілісності важливо. Адже вихід із системи гальмівної рідини призводить до неможливості швидкої зупинки транспортного засобу.

МАРКИ АВТО

з якими ми працюємо не перший рік.
Ми є сертифікованим сервісним центром із професійними механіками.

> 0
Замін проводимо щомісяця
0 %
Замін проводимо протягом 1 дня
0
хвилин потрібно для діагностики
0 %
Довольных клиентов
0 км.
Гарантии на работы специалистов
0
Років - загальний досвід роботи механіків
Edit Template