Встановлення камери заднього виду

[wpr-template id="10782"]
Бажаєте перевірити справність та загальний стан датчиків та камер свого автомобіля?

Досвідчені фахівці СТО Vag Master пропонують комплексні послуги з тестування, діагностики та ремонту цих елементів, а також встановлення камер заднього виду.

Коли необхідне встановлення камери заднього виду:

 • вихід із ладу старої камери;
 • модернізація автомобіля з встановленням монітора на панелі приладів;
 • налаштування парктроників тощо.
[wpr-template id="11096"]
Бажаєте перевірити справність та загальний стан датчиків та камер свого автомобіля?

Досвідчені фахівці СТО Vag Master пропонують комплексні послуги з тестування, діагностики та ремонту цих елементів, а також встановлення камер заднього виду.

Коли необхідне встановлення камери заднього виду:

 • вихід із ладу старої камери;
 • модернізація автомобіля з встановленням монітора на панелі приладів;
 • налаштування парктроників тощо.

Професійні фахівці СТО виконують якісну установку камер заднього виду, економлячи ваш час, нерви та гроші. Працюємо з автомобілями:

Volkswagen

Audi

BMW, а також обслуговуємо інші марки транспортних засобів.

Чому встановлення камери заднього виду в Києві настільки затребуване? Пересуватися багатолюдними вулицями великого мегаполісу — непросте завдання, особливо в годину пік. У великих містах проблемою також є недостатня кількість місць для паркування.

Часто водіям доводиться виконувати складні маневри на переповненому паркуванні або при виїзді із забитої вулиці. Встановлення камери заднього виду може стати гарною інвестицією, адже це корисний гаджет, завданням якого є підвищення комфорту та безпеки під час водіння.

У нових моделях камера заднього виду для автомобіля входить до стандартної комплектації навіть у базовому варіанті комплектації. Однак в автомобілях, яким вже 10-15 років, використовуються парктроніки (датчики паркування, звуковим сигналом сигналізують про наближення перешкоди).

Вони мають обмежений радіус дії, і в той же час не дозволяють бачити, що відбувається за автомобілем. Встановлення камери заднього виду авто вирішує проблему. Навіть якщо ви є власником автомобіля старшого покоління, ви також можете скористатися цим рішенням.

Камера заднього виду для авто – що це і для чого?

Камера заднього виду з монітором – це пристрій, який використовується для спостереження за простором за автомобілем. Обладнання для відстеження зображень у задній частині автомобіля використовує спеціальні датчики та лінзи, які інформують водія про наближення перешкоди.

Встановлення камер заднього виду зазвичай здійснюється в межах номерного знака, але спосіб підключення обладнання залежить від специфікації конкретного аксесуара. Зображення в реальному часі передається на дисплей, завдяки чому водій може стежити за ситуацією на екрані. У цьому випадку у вас також є кілька рішень на вибір, наприклад:

 • камера заднього виду у дзеркалі;
 • на панелі приладів;
 • на окремому моніторі.
 
Основні види

Виробники автомобільних аксесуарів намагаються оснастити свою продукцію рішеннями, що забезпечують функціональність та інтуїтивно зрозуміле керування обладнанням. Підключення камери заднього виду не викликає особливих складнощів, а вам залишається тільки вибрати з безлічі пристроїв, що відрізняються за складністю, призначенням та технічними параметрами.

Камери заднього виду можна розділити на групи залежно від способу встановлення та експлуатації. Є кілька видів подібних гаджетів:

 • Бездротова камера заднього виду.

Вартість встановлення камери заднього виду цього типу одна з найдоступніших. Це найзручніше рішення, яке не потребує додаткових кабелів. Пристрій підключається до ресивера через WI-FI, що забезпечує більшу мобільність обладнання.

 • Дротова камера заднього виду.

Усі елементи комплекту мають бути з’єднані між собою кабелем. Встановлення камери заднього виду може бути трохи проблематичним, але має свої переваги. Дротові пристрої менш чутливі до перешкод, викликаних втратою зв’язку, ніж бездротові аксесуари.

 • Задня камера з монітором.

Окремі види обладнання розрізняються за способом відображення зображення. У найпростіших моделях стежити за обстановкою за автомобілем можна смартфоном або навігатором. На ринку ви також знайдете комплекти з камерою заднього виду з монітором. Це набагато зручніше рішення, ніж керування зображенням на маленькому дисплеї телефону, але при цьому доводиться враховувати вищу вартість покупки.

 • Камера заднього виду у дзеркалі.

У цьому випадку пристрій підключається до спеціального дзеркала заднього виду, на який відображається зображення. Визначаючись із таким набором, доводиться враховувати необхідність модифікацій. Замінюємо старе дзеркало на інтегроване з камерою. Перевагою є економія місця в автомобілі та простота експлуатації.

[wpr-template id="10787"]