Заміна антифризу (охолоджуючої рідини)

ЛІВИЙ БЕРЕГ

Київ

+МАЛЯРКА (ТРОЄЩИНА)

skoda

ПРАВИЙ БЕРЕГ

ШУЛЯВСЬКА

vw

Одесса

Вул. Михайла
Грушевського, 41

Bentley

Киев

ЛІВИЙ БЕРЕГ

+МАЛЯРКА (ТРОЄЩИНА)

audi_2
auto-mob

КиЇв

ПРАВИЙ БЕРЕГ

(ШУЛЯВСЬКА)

porsche

Одесса

вул. Михайла
Грушевського,41

auto-mob-2
auto1
Бажаєте перевірити справність та загальний стан системи охолодження свого автомобіля?

Кваліфіковані автомеханіки СТО Vag Master пропонують комплексні послуги з тестування, діагностики, реставрації та ремонту цієї системи вашого авто, включаючи заміну антифризу.

Коли необхідна заміна та додавання антифризу:

 • при досягненні пробігу 50-60 тисяч км;
 • при зниженні рівня охолоджувальної рідини;
 • у разі виникнення проблем із перегріванням силової установки;
 • при появі протікання тощо.
[wpr-template id="11096"]
Бажаєте перевірити справність та загальний стан системи охолодження свого автомобіля?

Кваліфіковані автомеханіки СТО Vag Master пропонують комплексні послуги з тестування, діагностики, реставрації та ремонту цієї системи вашого авто, включаючи заміну антифризу.

Коли необхідна заміна та додавання антифризу:

 • при досягненні пробігу 50-60 тисяч км;
 • при зниженні рівня охолоджувальної рідини;
 • у разі виникнення проблем із перегріванням силової установки;
 • при появі протікання тощо.

Професійні фахівці СТО виконують якісну та оперативну заміну антифризу авто за найдоступнішою вартістю. Працюємо з автомобілями концерну Volkswagen AG (Ваг), включаючи Audi, VW, Mercedes, BMW, а також обслуговуємо інші марки транспортних засобів.

Якщо ви помітили, що двигун автомобіля починає перегріватися, це може свідчити про несправності системи охолодження, в якій циркулює охолодна рідина – антифриз. При пошкодженні шланга системи охолодження антифриз досить швидко випливає із системи – це не є небезпечним для життя, але суттєво впливає на роботу автомобіля.

Перегрів може призвести до відмови двигуна, а в окремих ситуаціях – до його заклинювання, що вимагатиме капітального ремонту та суттєвих фінансових та тимчасових витрат. Важливо своєчасно усунути проблеми в роботі системи охолодження та замінити антифриз.

Як працює система охолодження

Шланги для охолоджуючої рідини утворюють замкнутий контур разом із резервуаром для антифризу, радіатором та іншими елементами системи охолодження. За цією системою охолодна рідина подається від двигуна та радіатора до інших частин автомобіля.

Шланги також подають рідину до водяного насоса, щоб двигун не працював надто інтенсивно та не перегрівався. Охолодження двигуна повинно забезпечуватись безперебійно, тому всі компоненти системи охолодження однаково важливі. Відмова навіть однієї з цих компонентів може поставити під загрозу всю систему.

Течія в магістралях завжди означає втрату рідини, що охолоджує, в результаті чого вам буде потрібно заміна антифризу. Зниження його рівня означає, що кількість, що залишилася, вже не здатна достатньою мірою охолоджувати двигун.

Також може бути порушена робота радіатора та водяного насоса. Якщо ви помітили рідину на землі під радіатором припаркованого автомобіля, негайно перевірте рівень антифризу та стан шлангів рідини, що охолоджує.

Причини течі можуть бути різними та мати серйозні наслідки для двигуна. Гнучкі шланги виготовляються із гуми або силікону, тому постійні коливання температури та вібрації можуть послабити з’єднання. Крім того, шланги з часом стають пористими і можуть тріснути, що також стане причиною витоку рідини, що охолоджує.

Коли слід замінити шланг рідини, що охолоджує?

Ніколи не чекайте останньої хвилини, щоб замінити шланги подачі антифризу. Дуже важливо стежити за роботою вашого автомобіля і якнайшвидше виявляти будь-які проблеми. Якщо бортовий комп’ютер показує несправності в системі охолодження двигуна автомобіля, перевірте її окремі вузли в сервісному центрі: можливо, вам знадобиться заміна рідини, що охолоджує.

Симптоми, що вказують на пошкодження шлангів системи охолодження:

 • велика витрата охолоджуючої рідини, через яку потрібне додавання та заміна антифризу;
 • запах гару або показання термометра, що вказують на перегрів двигуна, можуть бути ознакою того, що рідина, що охолоджує, працює «неправильно»;
 • на приладовій панелі горить значок Check Engine або покажчик низького рівня охолоджуючої рідини;
 • наявність протікання під машиною;
 • сліди рідини, що охолоджує, під капотом;
 • відчутний запах антифризу у салоні;
 • водяна пара, що виходить з-під капота автомобіля.

Є багато причин, через які шланг охолоджуючої рідини автомобіля може вийти з ладу. Найчастіше це просто через те, що він уже зношений, через що ламається чи розхитується самостійно під час руху. Щоб уникнути проблем із витіканням рідини, слід проводити планові перевірки, при яких фахівці можуть замінити шланг рідини, що охолоджує, до того, як він стане занадто ламким.

Заміна антифризу – ціна

На послугу «заміна антифризу Київ» ціна багато в чому залежить від складності та обсягу робіт, а також від типу охолоджуючої рідини, придбати яку ви можете у нашій автомайстерні. Слід враховувати, що після діагностики та виявлення причин витоку вам може знадобитися також ремонт або заміна шланга системи охолодження

Якщо лопнув шланг системи охолодження, його можна щільно обмотати спеціальною стрічкою для герметизації гумових шлангів, доки автомобіль не відвезуть до майстерні. Придбати його можна на деяких заправках. Замінювати зношені шланги і патрубки найкраще в автомайстерні, адже тільки так ви гарантуєте собі якісну роботу, після якої без побоювання керуватимете автомобілем.

Промивання системи охолодження

Якщо система охолодження не працює належним чином через патрубок або шланг, що забився, необхідна його промивання. Для цього використовуються відповідні хімічні засоби, якщо ця процедура не дає результату, необхідно розібрати всю систему охолодження та очистити кожен елемент окремо.

Однак пам’ятайте, що цю роботу завжди повинні виконувати професіонали в автомайстерні. Неправильне очищення та промивання може мати серйозні наслідки для системи охолодження і, отже, для всього автомобіля.

Купити шланг системи охолодження можна у стаціонарному магазині автозапчастин, через інтернет чи безпосередньо в майстерні. При замовленні зверніть увагу на те, чи матеріал кабелю армований металевим або скляним волокном. Ці шланги міцніші та довше зберігають свою форму, що знижує ризик поломки.

МАРКИ АВТО

з якими ми працюємо не перший рік.
Ми є сертифікованим сервісним центром із професійними механіками.

> 0
Замін проводимо щомісяця
0 %
Замін проводимо протягом 1 дня
0
хвилин потрібно для діагностики
0 %
Довольных клиентов
0 км.
Гарантии на работы специалистов
0
Років - загальний досвід роботи механіків