Заміна гальмівної рідини

ЛІВИЙ БЕРЕГ

Київ

+МАЛЯРКА (ТРОЄЩИНА)

skoda

ПРАВИЙ БЕРЕГ

ШУЛЯВСЬКА

vw

Одесса

Вул. Михайла
Грушевського, 41

Bentley

Киев

ЛІВИЙ БЕРЕГ

+МАЛЯРКА (ТРОЄЩИНА)

audi_2
auto-mob

КиЇв

ПРАВИЙ БЕРЕГ

(ШУЛЯВСЬКА)

porsche

Одесса

вул. Михайла
Грушевського,41

auto-mob-2
auto1
Бажаєте перевірити справність гальмівної системи свого автомобіля?

СТО Vag Master пропонує потрібні послуги в Києві з технічного обслуговування, діагностики та ремонту цього вузла вашого авто будь-якої марки та моделі. Також у нас ви завжди можете змінити гальмівну рідину.

Коли необхідна заміна гальмівної рідини:

  • зміна кольору та загусання розхідника;
  • зниження ефективності гальмування;
  • видимі забруднення у розширювальному бачку;
  • виявлення протікань у гальмівній системі.

Крім того, заміна проводиться відповідно до рекомендацій виробника кожні 40 тисяч км для звичайних або 20 тисяч км для спортивних авто.

[wpr-template id="11096"]
Бажаєте перевірити справність гальмівної системи свого автомобіля?

СТО Vag Master пропонує потрібні послуги в Києві з технічного обслуговування, діагностики та ремонту цього вузла вашого авто будь-якої марки та моделі. Також у нас ви завжди можете змінити гальмівну рідину.

Коли необхідна заміна гальмівної рідини:

  • зміна кольору та загусання розхідника;
  • зниження ефективності гальмування;
  • видимі забруднення у розширювальному бачку;
  • виявлення протікань у гальмівній системі.

Крім того, заміна проводиться відповідно до рекомендацій виробника кожні 40 тисяч км для звичайних або 20 тисяч км для спортивних авто.

Фахівці нашого СТО виконують якісну та оперативну заміну гальмівної рідини автомобіля за найдоступнішою вартістю. Працюємо з автомобілями:

Volkswagen

Audi

• BMW, а також обслуговуємо інші марки транспортних засобів

З гальмівними колодками та дисками справа для більшості водіїв відносно зрозуміла – візуально видно, як і коли вони зношуються. В результаті настає момент, коли їх потрібно замінити, адже від цього залежить наша безпека. Але як щодо гальмівної рідини?

Відомо, що гальмівна система є одним із найважливіших елементів, що визначають безпеку автомандрівників, тому про її працездатність треба подбати – це очевидно. Менш очевидним у цій ситуації є той факт, що, говорячи про періодичну заміну компонентів цієї системи, не можна забувати про гальмівну рідину, навіть якщо її рівень у розширювальному бачку не викликає підозр.

Гальмівна рідина в системі має бути в ідеальному стані

Чому так важливо? Гальмівна рідина є сумішшю хімічних сполук, стійку до піноутворення і високих температур. Залежно від виду його температура кипіння становить від 205 до 260 градусів Цельсія – це значення для так званої сухої рідини.

Чому саме «сухий»? Гальмівна рідина гігроскопічна – вона вбирає воду з навколишнього середовища навіть при контрольному відкритті розширювального бачка. Коли концентрація води в системі збільшується, температура кипіння знижується, тому ми також говоримо про температуру «мокрої» рідини з межею концентрації води в 3,7 відсотка. Вона знаходиться в діапазоні від 140 до 180 градусів за Цельсієм.

Вважається, що якщо концентрація води в цьому розхіднику перевищує це значення, потрібна негайна заміна гальмівної рідини, тому що під час поїздки, що вимагає частих гальмування, рідина почне закипати і гальмівна система прийде практично в повну непридатність.

«Суха» гальмівна рідина є несжимаемой рідиною — вона зберігає такий самий обсяг незалежно від тиску. Коли в неї потрапляє вода, вона втрачає цю життєво важливу властивість.

Коли і як часто рекомендовано змінити гальмівну рідину

Рекомендації різні – виробники говорять про інтервал між 40 і 60 тисячами кілометрів, але при цьому всі сходяться на думці, що заміна має відбуватися не рідше, ніж раз на два роки. Щоб перевірити, чи необхідно вам залити гальмівну нову рідину, необхідно перевірити в автомайстерні стан старої рідини (а саме – концентрацію води в системі).

Підказкою про те, що час заміни може наближатися, і вам відповідно необхідна перевірка гальмівної рідини, також може бути:

  • погіршення ефективності гальмування;
  • видимі забруднення у розширювальному бачку гальмівної рідини тощо.
Яку гальмівну рідину вибрати?

У цивільних легкових автомобілях зазвичай використовуються гальмівні рідини DOT 4 з температурою кипіння сухої рідини 230 градусів Цельсія, а мокрої рідини 155 градусів. Перед заміною найкраще ознайомитися з рекомендаціями виробника, адже через різні властивості рідин різних типів їх не можна змішувати.

Буває, що виробники рекомендують використовувати рідини конкретних марок. Багато в чому це буває пов’язано з питаннями сумісності з використовуваними ущільнювальними матеріалами або антикорозійними засобами, що використовуються в них.

Чи можна замінити гальмівну рідину самостійно?

Безумовно, якщо у вас є досвід та відповідні інструменти. При цьому слід розуміти, що це досить трудомісткий та відповідальний захід – заміна рідини повинна проводитися таким чином, щоб унеможливити попадання повітря в систему. В іншому випадку гальмівна система втратить свою ефективність, а педаль гальма стане нечуйною.

У той же час на послугу заміна гальмівної рідини ціна у професійній автомайстерні Vag Master досить доступна, тому, щоб уникнути проблем у роботі гальмівної системи, найкраще звернутися до фахівців.

Автомеханік попутно зможе оцінити стан інших елементів системи та підкаже, чи придатні вони для подальшої експлуатації. В результаті ви будете впевнені, що дія виконана правильно, а гальмівна система у нашому автомобілі така ж ефективна, як і в день виїзду машини з воріт заводу.

Заміна гальмівної рідини з АБС – особливості

У нових автомобілях є ряд електронних рішень, які ускладнюють або навіть унеможливлюють заміну гальмівної рідини самостійно. Система ABS потребує використання обладнання, яке відсмоктує відпрацьовану рідину під тиском.

Часто необхідно використовувати діагностичний комп’ютер, завдяки якому можна відкрити клапани в гідравлічній системі ABS/ESP. Практично кожне сучасне рішення викликає труднощі з «домашньою» роботою над гальмівною системою — наприклад, електричне гальмо стоянки.

З цих причин замінити гальмівну рідину бажано у перевіреному та добре оснащеному сервісному центрі Vag Master, фахівці якого використовують сучасне обладнання та методики (вакуумний обмін, наприклад).

Заміна гальмівної рідини Київ під тиском завжди усуває ризик залишкової старої рідини у системі, а також гарантує хорошу вентиляцію. Залишок відпрацьованої рідини, звичайно, знижує температуру кипіння нової рідини.

МАРКИ АВТО

з якими ми працюємо не перший рік.
Ми є сертифікованим сервісним центром із професійними механіками.

> 0
Замін проводимо щомісяця
0 %
Замін проводимо протягом 1 дня
0
хвилин потрібно для діагностики
0 %
Довольных клиентов
0 км.
Гарантии на работы специалистов
0
Років - загальний досвід роботи механіків