Заміна мастила в АКПП

ЛІВИЙ БЕРЕГ

Київ

+МАЛЯРКА (ТРОЄЩИНА)

skoda

ПРАВИЙ БЕРЕГ

ШУЛЯВСЬКА

vw

Одесса

Вул. Михайла
Грушевського, 41

Bentley

Киев

ЛІВИЙ БЕРЕГ

+МАЛЯРКА (ТРОЄЩИНА)

audi_2
auto-mob

КиЇв

ПРАВИЙ БЕРЕГ

(ШУЛЯВСЬКА)

porsche

Одесса

вул. Михайла
Грушевського,41

auto-mob-2
auto1
Хочете перевірити справність автоматичної коробки передач і при необхідності виконати заміну мастила? СТО Vag Master пропонує комплексні послуги з тестування, обслуговування, реставрації та ремонту цього найважливішого вузла авто.

Коли необхідна заміна мастила в АКПП:

  • при досягненні пробігу, вказаного виробником;
  • при поломках коробки перемикання передач;
  • при досягненні вказаного виробником терміну експлуатації авто.
Хочете перевірити справність автоматичної коробки передач і при необхідності виконати заміну мастила? СТО Vag Master пропонує комплексні послуги з тестування, обслуговування, реставрації та ремонту цього найважливішого вузла авто.

Коли необхідна заміна мастила в АКПП:

  • при досягненні пробігу, вказаного виробником;
  • при поломках коробки перемикання передач;
  • при досягненні вказаного виробником терміну експлуатації авто.

Фахівці СТО Vag-Master виконують якісну та оперативну заміну мастила в АКПП за найдоступнішою вартістю. Працюємо з автомобілями концерну Volkswagen AG (ВАГ), включаючи:

Volkswagen

Audi

• BMW та інші марки транспортних засобів.

Коробка перемикання передач, незалежно від того, є вона механічною або автоматичною, вважається одним з найважливіших вузлів будь-якого автомобіля. Саме ця складна трансмісія відповідає за правильну передачу крутного моменту, що виробляється двигуном, на колеса будь-якого транспортного засобу.

Для правильної роботи коробки передач необхідне трансмісійне масло для змащування поверхонь всіх частин, що рухаються (шестерень, валів та ін.). Більшість автовласників досить добре знають, як часто потрібно міняти моторне масло в двигуні, але багато хто з них забуває про те, наскільки важлива своєчасна заміна масла в коробці автомат.

Чому необхідно вчасно та правильно замінити масло в АКПП?

Фахівці стверджують, що заміна рідини в АКПП є важливим моментом, адже трансмісійна олія в автоматичній коробці перемикання передач, як і інші мастила цього типу, є робочою рідиною, яку необхідно періодично замінювати.

Дуже часто можна зустріти думки деяких автовласників про те, що мастило в автоматичній та механічній коробці передач не потребує заміни протягом усього терміну експлуатації транспортного засобу. Це докорінно неправильне припущення, яке може значно скоротити термін служби цього компонента.

Неважко помітити, що міф про те, що заміна мастила в коробці не така важлива, поширюється в основному на МКПП. Дещо інакше справа з автоматичними коробками передач. Тут виробники чітко інформують водіїв про рекомендовані інтервали заміни олії не тільки у двигуні, а й у згаданій трансмісії.

Як часто необхідна заміна мастила в АКПП?

Періодичність заміни олії в коробці залежить від її виробника. Саме він має визначити оптимальний пробіг між замінами рідини. Більшість виробників рекомендують проводити першу заміну заводської олії приблизно на 60-100 тисяч кілометрів пробігу. Наступні заміни слід робити трохи частіше, бажано з інтервалом не більше 80 000 км. пробігу.

Як згадувалося вище, у деяких випадках можна почути думку про те, що заміна олії АКПП не потрібна, а заводської рідини вистачає на весь термін експлуатації. Ми настійно рекомендуємо вивчати техпаспорт транспортного засобу та рекомендації виробника щодо періодичності заміни.

В окремих випадках виробник автомобіля вказує термін його служби 150 або навіть 200 тисяч кілометрів пробігу. Якщо ви експлуатуєте авто не так часто і проїжджаєте на рік незначну відстань, можливо, вам так і не буде потрібно замінити масло в АКПП Київ.

Пам’ятайте, що навіть після перевищення максимального пробігу між замінами, рекомендованого виробником, ваша автоматична коробка без заміни масла навряд чи відразу вийде з ладу. Часто буває, що вона зможе опрацювати понад зазначений пробіг ще не один десяток тисяч кілометрів.

Як змінюється масло у коробці передач?

На послугу заміна масла в коробці автомат ціна визначається типом даного вузла, а також його особливостями. Важливо розуміти, що процедури заміни рідини різняться в автоматичних і механічних коробок перемикання передач.

Фахівці також розрізняють два типи самої заміни, яка може бути:
  • динамічною;
  • статичною.

Статична заміна заснована на законі всесвітнього тяжіння і зводиться лише до відкручування зливної пробки та вивільнення, таким чином, частини олії в редукторі.

Оскільки редуктор є дуже складним компонентом, використовуючи такий спосіб можна випустити лише 40-50% усієї олії. Тому цей метод складно назвати ефективним, на відміну динамічної заміни масла.

Динамічна заміна олії зводиться до створення замкнутого контуру масляної циркуляції з «участю» коробки. Завдяки цьому масляний насос здатний виштовхнути майже всю відпрацьовану олію, а на її місце всмоктує свіжу олію. Однак ця процедура вимагає великого вправи та досвіду автомеханіка, адже при неправильному виконанні можна пошкодити масляний насос або всю коробку передач.

Висновок

Підсумовуючи, можна сказати, що заміна мастила в коробці є дуже важливим елементом правильної експлуатації будь-якого сучасного автомобіля. Не варто піддаватися впливу думок про те, що олію у трансмісії міняти не потрібно.

Якщо ви дбаєте про довговічність та безвідмовну роботу цього дуже важливого вузла у вашому автомобілі, то повинні подбати про відповідну періодичність заміни трансмісійної олії протягом усього терміну служби автомобіля.

МАРКИ АВТО

з якими ми працюємо не перший рік.
Ми є сертифікованим сервісним центром із професійними механіками.

> 0
Замін проводимо щомісяця
0 %
Замін проводимо протягом 1 дня
0
хвилин потрібно для діагностики
0 %
Довольных клиентов
0 км.
Гарантии на работы специалистов
0
Років - загальний досвід роботи механіків