Заміна сальників клапанів (з/без зняття головки)

ЛІВИЙ БЕРЕГ

Київ

+МАЛЯРКА (ТРОЄЩИНА)

skoda

ПРАВИЙ БЕРЕГ

ШУЛЯВСЬКА

vw

Одесса

Вул. Михайла
Грушевського, 41

Bentley

Киев

ЛІВИЙ БЕРЕГ

+МАЛЯРКА (ТРОЄЩИНА)

audi_2
auto-mob

КиЇв

ПРАВИЙ БЕРЕГ

(ШУЛЯВСЬКА)

porsche

Одесса

вул. Михайла
Грушевського,41

auto-mob-2
auto1
Бажаєте виконати обслуговування ремонт двигуна свого автомобіля?

СТО Vag Master пропонує потрібні послуги з діагностики стану та заміни сальників клапанів силової установки зі зняттям або без зняття головки блоку циліндрів.

Коли необхідна заміна сальників клапанів:

 • поява сизоватого диму з вихлопної системи;
 • поява нагару на свічкових електродах;
 • поява масляних потоків на різьбленні свічок;
 • збільшення споживання автомобілем моторної олії;
 • проблеми із запуском «холодного» ДВЗ;
 • поява серпанку з горловини для заливки олії.
[wpr-template id="11096"]
Бажаєте виконати обслуговування ремонт двигуна свого автомобіля?

СТО Vag Master пропонує потрібні послуги з діагностики стану та заміни сальників клапанів силової установки зі зняттям або без зняття головки блоку циліндрів.

Коли необхідна заміна сальників клапанів:

 • поява сизоватого диму з вихлопної системи;
 • поява нагару на свічкових електродах;
 • поява масляних потоків на різьбленні свічок;
 • збільшення споживання автомобілем моторної олії;
 • проблеми із запуском «холодного» ДВЗ;
 • поява серпанку з горловини для заливки олії.

Фахівці нашої СТО виконують якісний та оперативний ремонт турбіни автомобіля за найдоступнішою вартістю. Працюємо з автомобілями:

Volkswagen

Audi

• BMW, а також обслуговуємо інші марки транспортних засобів

Роль сальників клапанів або маслознімних ковпачків часто недооцінюють непоінформовані водії, які регулярно не перевіряють їх стан. Тим часом ці елементи дуже важливі в контексті правильної роботи двигуна. Поганий стан сальників може призвести до серйозної поломки та необхідності дорогого ремонту вузла приводу.

Що являють собою і для чого потрібні сальники клапанів?

Сальники клапанів є невеликими ущільненнями, які розміщуються в головці блоку циліндрів. Через невеликий розмір та специфічне розташування в автомобілі проблеми з ними складно помітити. Однак, роль цих надзвичайно важливих елементів неможливо переоцінити.

Основним завданням, що стоїть перед маслознімними ковпачками, є запобігання прямому влученню моторного масла в циліндри. Ущільнення розташовані навколо штоків клапанів, щоби ефективно контролювати потік моторного масла.

Слід розуміти, що сальники з часом зношуються та пошкоджуються внаслідок природного використання. Умовою гарної роботи двигуна є регулярна перевірка стану та заміна сальників клапанів за потреби. В іншому випадку відносно швидко може статися серйозне пошкодження двигуна.

Сальники клапанів – ознаки несправностей

Виробники докладно вказують кількість олії, яка може приймати приводний агрегат. Інформацію такого типу в більшості випадків можна знайти в інструкції з експлуатації цієї моделі. Однак буває, що при періодичних перевірках рівня олії з’ясовується, що витрата мастила вища за передбачуване.

Якщо ваш автомобіль має чітко визначений допустимий обсяг споживання масла, чому рідина все одно йде? Найчастіше причиною є зношені маслознімні ковпачки, тому заміна сальників клапанів без зняття головки блоку циліндрів є затребуваною процедурою.

Як зрозуміти, що вам потрібна послуга заміна сальників клапанів без зняття ГБЦ? Найчастіші симптоми ушкодження ущільнювачів такі;

 • Синій дим із вихлопної труби.

З цим симптомом можна зіткнутися в першу чергу при запуску двигуна після тривалої стоянки та при різкому натисканні на педаль акселератора після роботи на холостому ході.

 • Рівень мастила, що швидко падає, у двигуні.

Якщо раніше у вашого двигуна була низька витрата мастильних матеріалів, і при огляді ви помітили знижений рівень моторного масла або сухий масломірний щуп, то це, швидше за все, ознака виходу з ладу сальників.

Іншими ознаками є, наприклад, поява нагару на свічкових електродах, поява масляних потік на різьбленні свічок, проблеми із запуском «холодного» ДВЗ, поява серпанка з горловини для заливки олії.

Деякі виробники ставляться до зносу сальників як цілком природного явища, тому пропонують користувачам заміну сальників через 10000 км пробігу незалежно від стану ущільнень. Завдяки цьому вдається уникнути серйозних проблем із двигуном.

Що впливає на стан сальників?

Стан сальників залежить в першу чергу від їх якості та від того, як експлуатується автомобіль. Чим халатніше ви ставитеся до обслуговування та догляду за автомобілем, тим більше шансів, що виникнуть проблеми з маслознімними ковпачками.

Заміна сальників клапанів – ціна питання

На послугу заміна сальників клапанів ціна в Києві достатньо доступна, якщо ви звернетеся до перевіреного сервісного центру. Вартість залежить від якості сальників, популярності виробника, марки та моделі автомобіля, в якому вони будуть використовуватися.

Механік може здійснити заміни зі зняттям або без зняття ГБЦ – це визначається особливостями конкретного двигуна. Під час процедури майстер може запропонувати замінити одночасно прокладку ГБЦ, прокладку клапанної кришки і ремінь ГРМ.

Чому слід своєчасно замінити пошкоджені сальники клапанів

Якщо ви не маєте великих знань у галузі механіки, у вас можуть виникнути сумніви. Невже підвищена витрата мастила настільки шкідлива для роботи двигуна, що потрібно відразу змінювати сальники? Чому не можна просто додати масло, що бракує?

Справа в тому, що про дуже низький рівень масла зазвичай дізнаєшся занадто пізно. Ще одним руйнівним наслідком зменшення проблем із герметиками є накопичення на двигуні нагару, тобто. щільного забруднення сажею. Зайві відкладення вуглецю можуть пошкодити каталітичний впускний нейтралізатор або турбонагнітач.

МАРКИ АВТО

з якими ми працюємо не перший рік.
Ми є сертифікованим сервісним центром із професійними механіками.

> 0
Замін проводимо щомісяця
0 %
Замін проводимо протягом 1 дня
0
хвилин потрібно для діагностики
0 %
Довольных клиентов
0 км.
Гарантии на работы специалистов
0
Років - загальний досвід роботи механіків