Заміна салонного фільтра

ЛІВИЙ БЕРЕГ

Київ

+МАЛЯРКА (ТРОЄЩИНА)

skoda

ПРАВИЙ БЕРЕГ

ШУЛЯВСЬКА

vw

Одесса

Вул. Михайла
Грушевського, 41

Bentley

Киев

ЛІВИЙ БЕРЕГ

+МАЛЯРКА (ТРОЄЩИНА)

audi_2
auto-mob

КиЇв

ПРАВИЙ БЕРЕГ

(ШУЛЯВСЬКА)

porsche

Одесса

вул. Михайла
Грушевського,41

auto-mob-2
auto1
Edit Template

Заміна салонного фільтра в Києві - допоможемо усунути неприємний запах у машині!

Щоб уникнути появи бактерій і неприємного запаху, фахівці рекомендують проводити заміну салонного фільтра кожні 15-20.000 км пробігу. Тоді ви збережете не тільки відчуття комфортної поїздки, а й своє здоров’я.

Ціни на послуги

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Заміна повітряного фільтра 150 грн
Заміна фільтра салону (кондиціонер) в бардачку 150 грн
Заміна фільтра салону (кондиціонер) педальний вузол 350 грн

Як визначити, що салонний фільтр засмітився?

Коли необхідна заміна салонного фільтра

Щоб зрозуміти, що настав час заміни повітряного фільтра, необов’язково щоразу розкручувати панель і діставати деталь для огляду. Існують чіткі ознаки, які говорять про необхідність проведення процедури:

Замінити елемент самостійно зазвичай не складає великих труднощів. Але якщо ви не знаєте, де придбати відповідну деталь на заміну, боїтеся пошкодити щось в автомобілі або виявили додаткові неполадки, краще звернутися до фахівців на СТО VAG Master.

Що таке салонний фільтр

Салонний фільтр – це елемент системи кондиціонування, який очищає повітря, що подається в автомобільний салон, від пилу, дрібних частинок, неприємного запаху.

Як часто потрібна заміна салонного фільтра

Середній термін служби салонного фільтра авто, використовуваного в міських умовах – 15-20 тис. км пробігу. Однак за появи симптомів, які сигналізують про те, що фільтр уже забитий. Не варто чекати досягнення певного пробігу.

В ідеалі фахівці рекомендують міняти двічі на рік.

Види фільтрів

Салонні стражі діляться на дві основні групи – звичайні протипилові (паперові) і вугільні.

 

  • Як фільтрувальний елемент у перших використовується папір або синтетичне волокно, яке може бути наелектризованим для притягання суспензії. Перед фільтрацією дрібних частинок йде шар для попереднього очищення. Елементи цього типу здатні вловлювати пил, сажу і пилок рослин, що доставляє масу незручностей алергікам, але не справляються з токсичними речовинами. Зазвичай вони найдешевші

  • Що стосується вугільних фільтрів, то їхній устрій складніший і націлений на вищу ефективність. Спершу шкідливі речовини потрапляють на шар попереднього очищення, потім – у секцію для дрібних частинок і, нарешті, потім їх уловлюють гранули пористого активованого вугілля, яких немає у звичайних паперових фільтрів. 

Ось, наприклад, який арсенал є в однієї з не найдешевших моделей RAF Filter згідно з даними виробника: 

  • антибактеріальне і протигрибкове покриття

  • активоване вугілля з бікарбонатом натрію і шар, який затримує більшість відомих алергенів.

    Справжня система очищення повітря! Недоліки у таких багатошарових елементів є і це аж ніяк не ціна – вугільні фільтри повноцінно працюють, доки вугільна частина, призначена для тонкого очищення, виконує свої абсорбуючі функції.

Треба розуміти, що при засміченні цю деталь необхідно замінити на нову, а не намагатися відновити продуванням. Конструкція являє собою пластиковий, матерчатий або картонний прямокутник з ущільнювачем по периметру. На нього натягнуто нетканий тонковолокнистий матеріал або пористий папір. Після продування зовні елемент може виглядати чистим, мати початковий колір, але мікроскопічні пори залишаться забитими пилом. До того ж після будь-якої зовнішньої обробки пошкоджуються тонкі структури деталі.

Якщо вам необхідна якісна заміна фільтра, а не короткострокове “замилювання” проблеми, звертайтеся до мережі автосервісів VAG Master.

 

Ваш комфорт – наш пріоритет!

МАРКИ АВТО

з якими ми працюємо не перший рік.
Ми є сертифікованим сервісним центром із професійними механіками.

> 0
Замін проводимо щомісяця
0 %
Замін проводимо протягом 1 дня
0
хвилин потрібно для діагностики
0 %
Довольных клиентов
0 км.
Гарантии на работы специалистов
0
Років - загальний досвід роботи механіків
Edit Template